گروه خانواده

بازدید: 3292

این گروه در راستای طرح دعاوی خانواده تشکیل شده است که هم از زوج و هم از زوجه حمایت کند .عالبا حقوق زن شامل نفقه ، مهریه ، حضانت ، استرداد جهیزیه و ... است و حقوق مرد شامل تمکین عام و خاص زوجه ، ازدواج مجدد و... است .این گروه در خقوق حقوق زوج و زوجه طرح دعوی و یا دفاع لازم را بعمل در آورد در قانون مدنی زوج دارای حقوق و متقابلات زوجه نیزدارای حقوق است و گاهی اوقات طرف دیگر حق را از طرف خود سلب می نماید و این دادگاه است که حق از دست رفته را باز می گرداند. فعلا زوجه دارای حق نفقه است اگر زوج نفقه به زوج از هر دو راه امکان طرح دعوی دارد 1- حقوق 2- کیفری و یا اینکه زوج تمایل به تمکین دارد ولی زوجه با دریافت نفقه از انجام تمکین طفره می رود در این مرحله علیه زوجه طرح دعوی شده و اگر قبول نکند زوج می تواند به راحتی ازدواج مجدد نماید.
البته حق و حقوق فرزندان؟؟؟ نیز در دادگاه خانواده بررسی می شود و در آن عمل به حقوق ایشان رسیدگی می کند. گاهی اوقات زوجین در ایران ازدواج می کنند ولی در خارج از ایران طلاق می گیرند به این هموطنان اعلام می شود که طلاق که در خارج از ایران صادر می شود فاقد اعتبار برای دادگاه ایران است و حتما در ایران مراحل طلاق و ثبت آن انجام شود نکته ای که باعث سوء استفاده دیگری شده و همسر با سوء نیت از حق خود در ایران استفاده می کند و اگر همسر را به دردسر می اندازد.

نرخ خدمات حقوقی

درباره ما

این گروه حقوقی متشکل از بیست نفر از وکلای متخصص در امور تخصصی می باشد که هر کدام از وکلا در امور خود صاحب نظر بوده و آمادگی کامل از موضوع دارند.

 

 

اطلاعات تماس

آدرس: تهران ، فرمانیه ، بلوار اندرزگو ، ساختمان پارسیان واحد 22

تلفن: 22248091 98+  22238034 98+

فکس: 22679236 98+

همراه:   09374444154

 برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیلک کنید

 

تماس با ما

نام و نام خانوادگی (*)
لطفا نام کامل خود را وارد نمائید
پست الکترونیک (*)
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمائید
تلفن تماس (*)
لطفا شماره تلفن تماس خود را وارد نمائید
موضوع (*)
لطفا موضوع را وارد نمائید
توضیحات (*)
لطفا مشکل را کاملا شرح دهید
(*)
  بازخوانی
لطفا حروف داخل کادر را وارد کنید